Published: Apr 12 2022 04:13

BMW E46 320d

EUR

Published: Apr 12 04:13
Views: 17
ОПРЕМА
ESP
ABS
Навигација
Клима
Телевизија
Патен компјутер
Темпомат
Bluetooth
Електрика на прозорци
Команди на волан
Серво волан
Лед светла
Магленки
Централно заклучување
Паркинг камера
Екран на допир
AUX порта
УСБ порт

На колата е направен целосен мал и голем сервис, сменети се амортизери, чистени дизни, сменети пумпа за притисок и ставен е нов хладњак. Во колата им мулти медиа, м 18'' бандажи со нови зимски гуми. А-Тест на задни стакла, задните стакла се 99% затемнети.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
17
070406221

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information