Published: Mar 08 2017 07:50

Citroen C5 2.2HDI Exlusive BG tabli

EUR

Published: Mar 08 07:50
Views: 1
CITROEN C5 2.2HDI 136к.с. 2003год. модел EXLUSIVE со реални 185 000км и сервисна книшка.
Направен генерален сервис 08 2016 - сменето масло, филтри за воздух, масло и гориво...сменет комплет -ребраст, клинест, затегачи, ролери, водна пумпа...сменет сет ламела.
Фул опрема -климатроник, навигација, кожа...
Колата е во перфектна техничка состојба, ентериерот ехтра сочуван, мала потрошувачка, 6 брзини.
Регистрирана до 19.07.2017 платен данок, винетка, зелен картон.

ОПРЕМА:
• SH-AWD - Авто. контрола на стабилност
• AFL - Адаптивни предни светла
• ABS - Антиблокирачки систем
• EBD - Ел. разпоредување на сoпирачките
• ESP - Електронска програма за стабилизирање
• APS - Парктроник
• ASR - Система за заштита од прегревање
• Smar Tire - Контрола на притисок во гумите
• Brake Assist - Систем за помош на сопирачките
• Кожен салон
• Климатроник
• НАВИГАЦИЈА
• ДВД
• AIR BAGx8 - Воздушни перници
• Радио-CD
• Адаптивна воздушна суспензија
• Ел. Стакла
• Ел. подесување на седишта
• Ел. регулирање на суспензија
• Мултифункционален Волан
• Подесување на волан
• Алумински фелни
• Грејачи на седишта
• Металик
• Ел. на Серво
• Ксенон фарови - фабрички
• Ладилник во фијока
• Потпирачи за раце (предни и задни)
• Држачи за чаши
• Централна на даљинско
• Филтер за тврди честички
• Два клуча
• Имобилајзер
• Аларма
• Сервисна книшка
Може замена само со ваша доплата. Цена за замена 2300е.
Информации на 078/ 60 60 73 и на Вибер... на мaил и на СМС пораки не одговарам.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
078606073

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information