Published: Oct 23 2020 01:09

Се продава Citroen C3

Published: Oct 23 01:09
Views: 8
Колата е во одлична состојба.Зачувана е и внатрешно и надворешно.
Citroen C3 1.1 Бензин. 2003 година.
Економичен и штедлив
Регистрација до 16. 10. 2021 година
Опрема
*A/C клима
*ABS кочници
*Radio,cd
*Серво волан
*Електрично заклучување со далечинско
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
8
070718179

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information