Published: Mar 08 2021 02:12

Ford Focus 1.4 neuvezuvan

EUR

Published: Mar 08 02:12
Views: 1
Возилото е во одлична состојба,купено ново во Македонија од МИ-ДА моторс.
Редовно сервисирано.
Гаранција на километри
Атестиран Плин
Возилото поседува клима , електроника на предни прозори
Со колата одат 1 сет нови зимски гуми (Riken) и 1 сет нови летни гуми (General Tire)
Регистрирано до 02.2022
Зелен Картон до 02.2022
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
071208449

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information