Published: Oct 08 2019 12:08

FORD C-MAX TURBO TDI SKORO KAKO NOVO

EUR

Published: Oct 08 12:08
Views: 1
Комотен моноволумец се вадат комплетно
задните седишта или може да се спуштат
команди на волан, нови пирели гуми
лед светла, амбиентални светла
реална потрошувачка 6 литри многу
брзо и старно возило - максимална
брзина колку што е графирано.
2008 година со титанум опрема
136 k.s 140000 реални поминати км
1.8 Кубици

Регистрирана со зелен картон.

Најпрактично и стабилно возило!
Има и простор за договор.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information