Company ad Published: Jul 06 2022 07:17

Great Woll Steed 2.4 plin Autobern

EUR

EUR
Published: Jul 06 07:17
Views: 1212

Се продава GREAT WOLL STEED 2.4 PLIN 93kw. 2009 god.
-Oд опрема поседува:
-Клима.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Увоз од Италија.
-Платени давачки до регистрациа
-Можност за купување на возилото до 95 рати со каматна стапка 4,77% без жиранти, одобрување на кредит за 30мин.

-Можна замена повелете во AUTOBERN.
Link description

AutoBERN

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information