Published: Aug 12 2023 11:58

Jeep Grand Cherockee 3.0CRD

EUR

Published: Aug 12 11:58
Views: 10
Џипот е произведен 2013 година 3.0Дизел 250кс. на Швајцарски редовни таблици моментално се наоѓа во Куманово одлична состојба со реални 235000км “моторот има 136000км може да се провери директно во било која џип гаража само ја покажувате сообраќајната од возилото и излегува цела историја може замена за куќа,стан,викендица,плац…. Нема скриени дефеци и маани,се продава поради купен друг
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
079370270

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information