Published: Dec 09 2022 03:43

Jeep Grand Cherokee 1998

Published: Dec 09 03:43
Views: 12
Се продава JEEP GRAND CHEROKEE во одлична состојба, наменет за теренска употреба.
Поседува комплетна OFF ROAD опрема, макара за самоизвлекување, статична радио станица.
Може да се види во Куманово, со претходен контакт на телефон 078 236 773 - Сашо.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information