Company ad Published: Feb 29 2024 08:47

Jeep Grand Cherokee 2013

EUR

Published: Feb 29 08:47
Views: 20
Се продава JEEP GRAND CHEROKEE домакински чуван без ниедна маана со регуларна километража.
- Година на производство - 2012 год. декември
- Километража -188.000 км
- Зафатнина на моторот - 3.0
- Силина на моторот - 184kw / 245 к.с. сега има е чип и е 290 к.с.
-Mногу економичен
-Купен 77.000еур со фул опрема
може да се провери по ваш избор каде што сакате. Гаранција давам за колата. Можна е замена за помала сочувана кола со 4 врати.
ЦЕНА 21.900еур.
ЗА ПЛАКАЊЕ ВО ГОТОВО ЕКСТРА ЦЕНА!
Тел. 070 206196 Бане
Link description

SERVIS TERMO KING

греење - апарати и опрема, клима-уреди и климатизација, климатизација - услуги и сервис, вентилатори и воздушни канали - трговија и изведба, греење опрема - поправки, грејачи - производство и трговија, вентилација - инженеринг, подно греење
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

греење - апарати и опрема, клима-уреди и климатизација, климатизација - услуги и сервис, вентилатори и воздушни канали - трговија и изведба, греење опрема - поправки, грејачи - производство и трговија, вентилација - инженеринг, подно греење

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information