Published: Jun 29 2022 01:40

Lada 4x4 2014

EUR

Published: Jun 29 01:40
Views: 1050
Продавам Лада 4x4, 2014 год. Со поминати 98000км.Регистрирана до 9/2022. Во совршена техничка состојба, пред 8000км сменета цела предница, сменети нови гуми кама 511, сега скоро сменета сет ламела, бензиска пумпа и други ситници. Одржувана во Ладрус. Нема плин. Каросериски треба да се дотера и затоа цената е пониска од реалната. Цена 4000 евра, замени не ме интересираат.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information