Published: Jan 23 2018 02:58

LADA NIVA NOVA 1.7 Benzin

EUR

Published: Jan 23 02:58
Views: 320
Опрема: Серво волан, АБС, Борд Компјутер, Електроника на прозори, електроника и греачи на ретровизори, греачи на предни седишта, кодирано палење и нова шасија со металик боја што не скапува. Колата е нова купена од Мида Гранд моторс 20,11,2017 и е под гаранција и цела година регистрирана. Има поминато 1700 км. и има гратис теренски крампон гуми нови немонтирани. 070 423 147
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information