Published: Feb 28 2017 12:35

MAZDA 3 1.6HDI 108ks

EUR

Published: Feb 28 12:35
Views: 4
Мазда 3, 1.6 дизел 108кс, возилотот е во одлична состојба, клима, серво, абс,електриката на стакло и ретровизори, регистрирано е до јануари 2018година, направен е сервис, уље, сите филтри, каиш, затгкачи, водна пумпа со возилото следуваат зимски и летни по детални информации на мобилен.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
078-408087

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information