Published: Mar 24 2022 02:36

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 2009 cosmo full

EUR

Published: Mar 24 02:36
Views: 758
OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI COSMO Full Oprema

Година на прва регистрација 2009
204000 км 100% со гаранција
81 KW - 110 PS
Регистриран до септември 2022 година
Возилото е редовно сервисирано

опрема

- Кожен интериер
- Двозонски климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Алуминиумски бандажи
- Зимски Гуми нови 500 км поминати
- Резервна гума со бандаш
- ЕСП АВС
- Паркинг Сензор
- Халогенки за магла
- Сензор за дожд и светла
- Тонирани стакла / Задни фабрични
- Кожен мултифункционален волан
- Aux / MP3 CD / Radio
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information