Published: Feb 13 2018 10:36

OPEL ASTRA 1.7CDTI ISUZI FULL OPREMA

EUR

Published: Feb 13 10:36
Views: 1
- 6 БРЗИНИ
-ТЕМПОМАТ
-АBS
-ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО
-КОМАНДИ НА ВОЛАНОТ
-БОРД КОМПЈУТЕР
-ФАБРИЧКО РАДИО НА ЦД
-АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ
-4 ЛЕТНИ ПОЛОВНИ И 4 НОВИ ЗИМСКИ ГУМИ
-8 АИРБЕГ
-СЕРВО ВОЛАН
-КЛИМА УРЕД
-РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА
-ЕЛЕКТРИКА НА СТАКЛА
-КСЕНОН СВЕТЛА
-И МНОГУ ДРУГА ОПРЕМА И МИНИМАЛНА ПОТРОШУВАЧКА
-ИЗВРШЕН Е ГЕНЕРАЛЕН СЕРВИС СО ПРОМЕНЕТ РЕБРАСТ КАИШ, ЗАТЕГАЧИ, ВОДНА ПУМПА, МАСЛО И СИТЕ ФИЛТРИ, КОМПЛЕТ ЧЕТИРИ ПЛОЧКИ СМЕНЕТИ ЗА КОЧЕЊЕ, НОВА САЉА ЗА РАЧНА, НОВ ТЕРМОСТАТ, НОВО ТУРБО, НОВ АЛТЕРНАТОР И ДР
-КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА И ДОБРО ЗАЧУВАНА, ПРОИЗВЕДЕНА ВО ГЕРМАНИЈА И РЕДОВНО ОДРАЖУВАНА
-РЕГИСТРИРАНА ДО 07 МЕСЕЦ 2018 ГОДИНА
-ТЕЛЕФОН И 078 320 713
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
078320713

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information