Published: Apr 13 2019 07:06

OPEL CORSA 1.4 TWINPORT -04

EUR

Published: Apr 13 07:06
Views: 1
Колата е во беспрекорна состојба, пали вози.
66kw-90ks, потрошувачка 6l/100km, на отворено 4l/100km
Од опрема поседува:
Серво
ABS
Електрични стакла.
4x AIRBAG
4 нови Michelin гуми.
Фабричко радио + команди на волан.
Електрика на ретровизори.
Беспрекорен мотор со најмала потрошувачка.
Максимално сочувана, особено внатрешноста.
Направен мал сервис пред 2 месеци, сменети се резервоарна пумпа, филтер за уље и воздух, задни плочки.
Регистрирано до 15 јуни 2019 со зелен картон.
Поминати 167000 км.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
+38978333997

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information