Company ad Published: Jul 06 2022 07:16

Opel Corsa 1.6 gsi 150ks Autobern

EUR

Published: Jul 06 07:16
Views: 1202
Се продава OPEL CORSA 1.6 GSI 150ks.
Година 2007.
Километри 210000.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Темпомат.
-Фабричко озвучување аух.
-Магленки.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 4600€ со простор за договор.
070275098
071216878
078355335
Link description

AutoBERN

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information