Published: Aug 22 2022 10:54

Rover 75

EUR

Published: Aug 22 10:54
Views: 3
Продавам Ровер 75 дизел, 1999 год. Не е од увоз, купен во МАККАР, солидно сочуван, редовно одржуван. Заменети замаец (dualmass),потисна плоча, ламела, хид.цилиндер и хид.пумпа на кумплуг, заменето турбо, заменети предни амортизери и поголем дел од предница, заменета серво пумпа за волан, заменет вентилатор за ладење комплет со моторче и електроника. На колата нема никаде гнило, стојат сите пластики, поткрила, заштитен капак под мотор. Климатроник кој функционира, вебасто кое функционира. Алуминиумски бандажи-оригинални со солидни гуми. Два клуча со далечинско , сите врати се отклучуваат и заклучуваат со далечинското. Електрични прозори-сите функционираат. Во наша сопственост е од 2011 година.
Милан 078319195,
Даниела 076261309
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3
078319195

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information