Published: Feb 10 2015 02:54

SEAT CORDOBA 1,4 TDI -05 kupena od KA-DIS

Published: Feb 10 02:54
Views: 3
Се продава SEAT CORDOBA 1,4 TDI произведена 2005 год , купена и сервисирана во КА-ДИС Скопје
- Серво
- Климатроник
- АБС
- Греачи на ретровизори и седишта
- Електрика на сите прозори и ретровизори
- Направен комплетен сервис ( уље, филтри , плочки , водна пумпа , поленов филтер )
Автомобилот е економичен со многу мала потрошувачка , сервисиран редовно со оргинални делови во беспрекорна состојба , не увезувана со реални километри , користена од приватно лице .
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3
077944244

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information