Company ad Published: Mar 29 2022 09:55

Seat Leon 1.9TDi 105ks facelift moznost na rati 2011

EUR

Published: Mar 29 09:55
Views: 664
ауто импорт срл – крива паланка нуди можност за замена на автомобил со ваша доплата или можност да купите автомобил на рати !

можна замена со ваша доплата на рати

ауто импорт срл нуди можност да купувате возила од 6 - 48 рати со или без
учество !!!

-максимален износ 300.000 денари.
-ниска каматна стапка од 31.500 денари за 4години за износ од 300.000денари, oдносно 7800денари годишно.

-возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.

услови:
-вработен и осигуран ( на неопределно време или опреелено време во (јавна администрација/армија на рсм/полиција...)
-пензионер/ка ( до 68 години ) – минимална пензија 13.000денари.

потребни документи за вработен и осигуран:
-лична карта
-м1 и м2 образовец
-потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-извод од 12 последни плати од банката каде ја примате платата.

потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-лична карта
-последен чек од пензија


локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)
google maps: auto import srl

плацот врши продажба на половни возила увезени директно од европа (од салони старо за ново)

возилата се со платени давачки !

еден сопственик !!!
возилото е увезено директно од белгија !!!
цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

facebook strna: https://www.facebook.com/autoimportsrl
-на оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

километража: 213.000км нотарска гаранција !!!

опрема со која располага возилото:
-климатроник
-алумински бандажи
-темпомат
-мулти функционален борд компјутер
-команди на волан
-ауто холд
-навигација
-рикардо салон
-абс
-аср
-серво
-ел. стакла
-ел. огледала
-кожен волан
-махагони
-централно
-аларм
-далечински управувач
-фабричко радио

возилото е во одлична состојба на реална километража без никакви удири.
колата е купена во салон старо за ново од европа со сите проверки од наша страна за состојбата на возилото + (технички преглед ), предницата е во безпрекорна состојба.
ентериерот нема никакви оштетувања !
ауто импорт срл располага и со други видови на возила !
078 359 300 / 078 359 179
Link description

Auto Import SRL

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА
078 359 300 / 078 359 179 
078 359 300 / 078 359 179 
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА
078 359 300 / 078 359 179 
078 359 300 / 078 359 179 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information