Company ad Published: Jun 24 2022 08:14

Toyota Aygo 2011 1.0vvt-i Autobern

EUR

Published: Jun 24 08:14
Views: 1733
Се продава TOYOTA AYGO 1.0 2011 EURO-5 51kw.
Година 2011.
Километри 110000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3900€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
079323717
Link description

AutoBERN

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information