Company ad Published: Apr 04 2024 11:01

Volvo XC60 2.0 190ks D4 AWD Business AT

EUR

Published: Apr 04 11:01
Views: 76
ABS,ESP, Cruise Control, Airbag -предни , странични,воздушни завеси + воздушно перниче за колено возач, Hill Control, Line Keeping Aid, Park Assist, Road Sign Information , Collision Avoid Assitance , City Safety Warning, Електрични прозорци , Електрчно преклопливи ретровизори , Електронска клима во 2 зони , Аудио систем со високи перфоманси , Екран за возач od 12 инчи со интегриран систем за навигација, 9-инчен централен екран ,Преден централен потпирач за рака ,Ретровизор со замозатемнување, Поврзување преку Bluetooth , Помош при паркирање напред и назад , Погон на сите тркала (АWD ), 7 степен автоматски менувач, Шини на покривот во сива боја, Full Led светла , Алуминиумски фелни ,Затемнети задни стакла.
*Oд технички причини може да има повеќе или помалку опрема.

Link description

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Visit our store page

Јад.Магистрала 125,Скопје Маг.пат Скопје-Приштина

070288037/075216809/071383337

https://WWW.OMO.MK

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information