Published: Mar 21 2018 03:58

VW Golf 4 1.9 TDI 4motion

EUR

Published: Mar 21 03:58
Views: 1
Продавам голф 4 со најдобриот 1.9 TDI мотор
4x4 (4motion).
Направен е голем сервис пред 3000 км
Сменето:
Ребраст каиш ,водна пумпа затегачи надворешен каиш, сите филтри плочки на кочници, лагери на тркала и сменето масло. Има 4 m.s нови гуми возени само една сезона инсталиран аларм систем со далечинска контрола, регистрирана до 16 03 2019 година.
Со еден збор колата е топ возена само за домашни потреби и никогаш не таксирана домаќински чувана.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information