Company ad Published: Jul 06 2022 07:10

VW Golf 6 1.6 TDI 2010 Autobern

EUR

Published: Jul 06 07:10
Views: 2728
Се продава VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6TDI.
Година 2010.
Километри 200000.
Од опрема поседува:
-Магленки.
-Автоматска клима.
-Фабричко озвучување аух.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Старт стоп систем.
-Навигација.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина.
-Паркинг сензори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 7200€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
Link description

AutoBERN

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information