Published: Nov 15 2021 09:28

VW Passat 1.6TDI 120HP

EUR

Published: Nov 15 09:28
Views: 303
VW Passat 1.6TDI 120HP 12/2016
ABS Airbag
Cruise Control
Discover Media
Front Assist Hill Hold Assist
Park Assist
Radio / CD /Bluetooth
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи 17'' антрацит ,
Електрика на Седишта
Електрични Прозори Електрични Ретровизори
Климатроник ТРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Поврзување со Телефон
Сензори за Дожд
два клучеви
сервисна историја - оригинал км ,може да се провери во Порше или билокој овластен сервис на VW
-регистрирана цела година со зелен картон
- топ состојба - ново возило
-без замена!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information