Published: Apr 16 2016 01:41

VW POLO 1.4 -98

Published: Apr 16 01:41
Views: 4
VW Polo 1.4 Бензин 1998год Регистрирано до 10.02.2017 Направен комплетен сервис сменато масло, маслен филтер, воздушен филтер, водна пумпа, затегачи и ребраст каиш НОВ АКУМУЛАТОР СО 2ГОД ГАРАНЦИЈА !! . Електрика на стакла, ретровизори серво волан Оштетена е шофершајмната КОЛАТА може да се види во секое време !! ПРИЛЕП !!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
078261723

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information