Company ad Published: Jul 06 2022 07:17

VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4x4 Autobern

EUR

Published: Jul 06 07:17
Views: 2131
Се продава VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4Х4 140кs.
Година 2008.
Километри 190000.
Од опрема поседува:
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина.
-Магленки.
-Погон на четири тркала 4х4.
-Autohold.
Увоз од Италија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 9800€ со простор за договор.
070275098
071216870
070323717
Link description

AutoBERN

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз продажба и замена на половни возила од Швајцарија

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information