Company ad Published: Jun 07 2022 09:55

Vlecna sluzba

Published: Jun 07 09:55
Views: 242
Имате проблем со возилото и ви треба влечна служба? Вие сте на вистинското место. Со најдобри услови, во најкус можен рок безбедно и ефикасно ќе го одвлечеме и транспортираме вашето возило


Обезбедуваме услуги за влечење и транспорт за сите видови возила:

автомобили, комбиња
спортски автомобили
мотоцикли
трактори
каравани
вилушкари
кампер приколки
градежни машини и сл.

Web page: https://stedi.mk/
Facebook: https://www.facebook.com/vlecnasluzbastedi
Link description

Vlecna Sluzba Stedi

Vlecna Sluzba Stedi
Visit our store page

ул.23 Октомври бр. 7а/1-21 Show on the map

+38971377502

https://stedi.mk/

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information