Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

AVTO KLIMA SERVIS

0 MKD

Company advertisement For sale by: КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ 05 May 12:52 Log into the company to make changes
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
+38970212341, +38978405705
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
Avto Klima Servis Polnenje freon 1 200 МКД
KLIMA SERVIS 0 ЕУР
KLIMA SERVIS MONTAZA DEMONTAZA POLNENJE FREON 0 МКД
AVTO KLIMA SERVIS AUTO 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
* НОВА ЛОКАЦИЈА
* АВТО КЛИМА
(Комплетен Сервис, Дијагностика, Полнење Фреон, Резервни делови)
* АВТО СЕРВИС
(Авто делови, Авто дијагностика, Акумулатори, Плочки, Гуртни, Спони, Јабучици, Масла, Филтри)
* АВТО КОЗМЕТИКА

070 212 341
078 405 705

Групација 87
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
Климатроник Професионал е компанија која во своето портфолио на активности опфаќа: 1) Се за вашиот Автомобил: - Авто Клима Сервис - Авто Сервис - Авто делови (Половсни и нови) - Авто Козметика 2) Се поврзано со Домашни Клима Уреди: - Продажба на нови и половни Клима Уреди - Комплетен Професионален Сервис на вашиот Клима Уред - Професионална Монтажа - Менување Фреон - Демонтажа
Visit our store page
Светиниколска ББ Show on the map
+38970212341, +38978405705
https://www.facebook.com/AvtoKlimaServis87/?ref=bookmarks
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
+38970212341, +38978405705
КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ
KLIMA SERVIS 0 ЕУР
KLIMA SERVIS MONTAZA DEMONTAZA POLNENJE FREON 0 МКД
AVTO KLIMA SERVIS AUTO 0 МКД
Avto Klima Servis Polnenje freon 1 200 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information