Company ad Published: Jan 24 2017 01:11

Poliranje Farovi Br1 vo Makedonija

MKD

Published: Jan 24 01:11
Views: 1
ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА

- ПОЖОЛТЕНИ
- ЗАМАТЕНИ И
- ИЗГРЕБАНИ ФАРОВИ

ВРАТЕТЕ ИМ ГО ФАБРИЧКИОТ СЈАЈ НА ВАШИТЕ ФАРОВИ
Имаме на понуда 3 технологии за полирање на фарови :
1. Економска, погодна за економска класа на возила со задоволувачки квалитет.
Време на изработка 1-2 h.
Цена: 800 денари за двата фара.
Гаранција: 1 година.

2. Напредна, усовршена со поквалитетни мартеријали. Квалитетот на изработка е одличен и е сосема доволен за возила од средната класа.
Време на изработка до 2-3h.
Цена: 1500 денари за двата фара.
Гаранција: 3 години.

3. Најнова, технологија што се применува на најскапите автомобили во Светот.
Полирањето се врши со најновата JIT технологија во 4 фази. Квалитетот е врвен, го надминува OEM (Фабричкиот) квалитет и век на траење на голем број производители на автомобили.
Време на изработка 5h.
Цена: 2400 денари за двата фара.
Гаранција: повеќе од 10 години.

Специјализиран сервис за ПОЛИКАРБОНАТНИ (пластични) фарови.
070 335-253

https://plus.google.com/communities/100937031065376384508

https://www.youtube.com/watch?v=As9gnjEzjfo

https://www.youtube.com/channel/UCSZLpAJD-TANOkQmOaKSnDw

https://www.facebook.com/adc.axius

poliranje farovi na:
Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon,MAN, IVECO, SCANIA
Link description

BLSkopje

Dlabinsko hemisko cistenje na avtomobili so najsovremena tehnologija
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Dlabinsko hemisko cistenje na avtomobili so najsovremena tehnologija
Ul skupi 070335253

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information