Македонски | Shqip | English |

RENAULT CLIO 1.2

For sale by: Николчо 27 Jan 18:22 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy now, pay later! Apply and find out how much money you could get from Iute!
Apply now! >
Price:

-

Location: Kriva Palanka
Продавам хаварисано Рено Клио 1.2, 43KW, 1995 Год. Оштетени се:
-Преден браник
-Хауба
-Хладњак
-Шофершајбна
-Десно крило
-Десен фар
Останатото е се во исправна состојба, Моторот пали. Помината километража 180.000km.
Има серво, централно...
МОЖЕ ЦЕЛО, МОЖЕ И НА ДЕЛОВИ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
There are no visited ads
To the top