Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Rezervni delovi za gradezni masini Uni Parts

0 MKD

Company advertisement For sale by: UNIPARTS DS SKOPJE 03 Aug 09:23 Log into the company to make changes
UNIPARTS DS SKOPJE
Mazalici rezervoari pumpi Bonezzi 0 МКД
Hidraulicni pumpi za JCB 3cx,4cx 0 ЕУР
HIDRAULICNI PUMPI - REZERVNI DELOVI I SERVIS 0 МКД
MOTOR 3408 CAT ORIGINAL 0 ЕУР
Најголем избор и најниски цени на: филтери, заби за корпи, штрафови, матици, ролни, ножеви, пумпи, гумици, семеринзи, дихтунзи и секаков вид на резервни делови за сите видови градежни машини. Голем избор на артикли на лагер. Можност за нарачка на делови кои ги немаме на лагер, со најкраток рок на испорака. Дојдете во нашата продавница во инд.зона Визбегово или јавете се на нашиот телефон да се договориме.
075 330-567
075 280-577 или 02 2600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Visit our store page
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Show on the map
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075330567
UNIPARTS DS SKOPJE
HIDRAULICNI PUMPI - REZERVNI DELOVI I SERVIS 0 МКД
REZERVNI DELOVI ZA GRADEZNI MASINI 0 ЕУР
Originlni Igracki od germankata marka BRUDER 0 МКД
ZABI ZA KOMATSU I LIEBHERR 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information