Македонски | Shqip | English |

Digalka na akomulator do 9,5m visina

For sale by: Оливер 27 Jan 22:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy this vehicle 8,560 MKD / monthly
Apply now! >
Price:

4 000 EUR

Location: Bitola
Vehicles : Lifting and Loading Machinery
СЕ ПРОДАВА ДИГАЛКА ЗА РАБОТА НА ВИСИНА ДО 9,5 МЕТРИ
РАБОТИ НА АКОМУЛАТОР И НА СТРУЈА СЕ ВОЗИ КАКО ПРИКОЛКА НА КОЛА ИЛИ ДР. ВОЗИЛО МОДЕЛ-NIFTY- 90
ДИГАЛКАТА Е ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА И МНОГУ МАЛЦЕ КОРИСТЕНА
МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА МИНИ БАГЕР ОСТАНАТОТО СЕ ДОГОВАРА СО МОЈА ИЛИ ВАША ДОПЛАТА
There are no visited ads
To the top