Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 518 CDI -08 21 plus 1

17 000 EUR

Company advertisement For sale by: ANT GRADSKI Yesterday 08:25 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Kočani
Manufacturer
Mercedes-Benz
Година на производство: 2007(2008 прва регистрација)
Сила на мотор: 135kw
Места за седење: 19+1 (во сообраќајна - место за дополнителни седишта)
Менувач: Автоматски
Двојна клима (исправна)
Странична електронска врата
Задна камера
Кука
Нови зимски гуми
EURO 4
Комбето е во перфектна состојба (внатрешно и надворешно), сервисирано со сервисна историја
Регистрирано цела година со дополнителна полиса за патници до 12.11.2021 година.
Цената 17.000 евра плус ДДВ
Телефони за контакт:
078/270-650
078/276-926

ANT GRADSKI
078270650
Leaflet
Scania Irizar K310 19 500 EUR
Volvo B12m -07 EURO 5 22 000 EUR
Minibus KARSAN J9 PREMIER 2.5D 3 000 EUR
To the top