Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

MAN SO KRAN

0 EUR

Company advertisement For sale by: Bula Forklift 30 Jan 07:11 Log into the company to make changes
Bula Forklift
VILUSKAR LINDE ELEKTRICEN 1.6 TON 0 МКД
Linde Joystick 0 МКД
PALETARKA RACNA NOVA LINDE -223 0 МКД
VILUSKAR MITSUBISHI 3 TONA PLIN 4 800 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Tetovo
Manufacturer
MAN
Model
12.240
MAN TGL 12240
KM 360000
GODINA 2007
AVTOMATSKI MENJAC
SERVISIRAN KOMPLET
REGISTRIRAN
KRAN PALFINGER 9501 - 2007 , 7.5 METRI
SANDUK 4.70 X 2.28
Bula Forklift
Була Транс е фирма која што се занимава со продажба на вилушкари на нови и на половни вилушкари. Без разлика дали ќе се одлучите да купите нов или половен вилушкар корелацијата во цена е голема. Доколку се одлучите за половен вилушкар, ќе го добиете најдобиот за вас и вашите потреби. Нашите експерти ќе ви го понудат најдоброто за вас. Сето тоа ќе го добиете со најповолна цена. Затоа ние располагаме и со голем број на половни вилушкари од типовите на ; вилушкар Linde 3t дизел,Linde 1.6t, Linde 2.5t, Linde 8t, вилушкар Komatsu 2t, вилушкар Toyota Triplex, вилушкар Daewoo 1.5 t плин, вилушкар Nissan 2.5t плин, вилушкар Boss 4t. Зошто да не изберете Нас и да купите вилушкар од нас ? Затоа што нудиме: - Голем избор на производи (вилушкари, багери камиони од многу познати брендови) - Врвна услуга - Транспорт - Резервни делови Нашето одделение обезбедува, одржување, сервис и поправка на вилушкари од сите типови. Поправката се врши во нашиот специјализиран сервис, доколку Ви е потребна обука и ракување со вилушкари ние тоа може да го обезбедиме за Вас и да ве обучиме се со цел да ракувате успешно и безбедно со вилушкарот. Исто така нудиме меѓународен транспорт. Доколку Ви е потребен транспорт за вашата роба ние тоа може да го обезбедиме за вас. Брзо и Ефикасно. Освем вилушкари ние нудиме продажба и на Багери од типот : Bager Peljob 1999 и камиони од типовите: Sprinter 516 CDI. Доколку сте заинтересирани, за било каква понуда од нас може да ни се обратите и да направиме понуда која ќе одговара на вашите потреби, или да ја посетите нашата веб страна и да го пополните формуларот кој внимателно ќе биде разгледан од нашите експерти, и за најкраток можен рок ќе добиете понуда од наша страна. Нашето продажно место се наоѓа во Тетово. Ве очекуваме да не посетите !!!
Visit our store page
Ул 101 бр 103 долно седларце Show on the map
070-666-660
https://bulatransforklift.com/agency/get-in-touch/?lang=mk
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN - 334 0 МКД
VILUSKAR PALETAR ELEKTRICEN 1 TON 3.5 METRI 0 МКД
DASKA ZA VILUSKAR ZA CISTENJE SNEG 0 МКД
Linde Joystick 0 МКД
To the top