Македонски | Shqip | English |

Fiat Ducato maxi 2.8 id.T.D -98 MOZE ZAMENA

For sale by: Илија 28 Jan 12:19 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy this vehicle 9,630 MKD / monthly
Apply now! >
Price:

4 500 EUR

Location: Debarca, Ohrid
Vehicles : Trucks and Trailers
Дизел
Носивост:1540 кг
Фургон:од најголемите
Регистрирано до ноември 2015.
Комбето е во одлична состојба.

Можна замена со џип.
There are no visited ads
To the top