Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ

0 MKD

Company advertisement For sale by: Idris Kompani 02 Dec 10:15 Log into the company to make changes
Leaflet
Peleti CROWN 0 МКД
DYNAMIC Grealka 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Kacigi za motor HAMACHI 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Struga
CITY COCO е со по различен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 20-30 км
CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор кој е доста амбициозен за време на искачување до 25 ° нагиб, како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 " фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.
Idris Kompani
070261852
Leaflet
Kacigi za motor HAMACHI 0 МКД
Hamachi E-deliver 60v 2 300 ЕУР
Saksii za cvekinja 0 МКД
Detski lizgalki za vo dvor 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information