Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

AKCIJA NA SKUTER DIGITA 50cc

699 EUR

Company advertisement For sale by: Najk Prom DOOEL 20 Jun 15:06 Log into the company to make changes
Najk Prom DOOEL
AKCIJA NA MOTOKULTIVATOR OKAY SO KOMPLET OPREMA 24 900 МКД
Kosacka DEUTZ FAHR KM 25 NAJK PROM 990 ЕУР
Dizel Motokultivator OKAY NP-100 FC NAJK PROM 600 ЕУР
AKCIJA NA MEGUREDEN MOTOKULTIVATOR 14 900 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Strumica
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА !

Спецификации за модел LONGJIA DIGITA 50cc 2Т:
-Мотор 2 тактен со воздушно ладење
-Зафатнина на цилиндер 50цм3
-Пневматици предни 3.5- задни 3.5-10
-Кочници предни на дискови , задни на гуртни
-Капацитет на резервоар 5.5л
-Димензии 1690X645X1135
-Палење: Електрично на копче + опција на курбла.
-Тежина на мотор 78кг
-Дозволена носивост 235кг
-Достапен во црна и сина боја.

Гаранција од 12 месеци, со овластен сервис во НАЈК ПРОМ с.Дабиле, Струмица кој е комплетно опремен со сите резервни делови потребни за сервис.

Контакт: 072 261 251, 075 468 450, 075 468 397, 034 523 513
email: [email protected]
Najk Prom DOOEL
НАЈК-ПРОМ ДООЕЛ постои 13 години и се занимава со трговија на големо и мало, продажба на половни трактори, половна земјоделска механизација, половни машини. НАЈК ПРОМ исто така се занимава со увоз и дистрибуција на нова земјоделска механизација на следниве брендови IMT, SOLIS, HATTAT, ZETOR, TAFE, TINAZ, TEHNOS, STIGA, AGROBAR и други како и со продажба на приклучна механизација за истите и уште многу други разновидни машини и алати. НАЈК ПРОМ е генерален увозник на светски познатиот и реномиран италијански бренд OKAY Еkonomic кој е специјализиран за производство на мотокултиватори, агрегати за струја, моторни пумпи, моторни косачки, тримери како и секако вид на бензински и дизел мотори. Исто така сме увозници и на повеќе реномирани брендови за производство на приклучната земјоделска механизација AGROKUN, FPM-Boljevac и многу други познати реномирани брендови во нашата дејност. Од поново време се занимаваме со увоз и продажба на нови тракторски гуми од повеќе брендови со докажан квалитет. Генерален увозник на светски познатиот и реномиран бренд за трактори LOVOL http://najkprom.com.mk/lovol-2 Меѓу другото во НАЈК ПРОМ поседуваме високо опремен и квалификуван сопствен сервис за земјоделска гаражна механизација во кој работат повеќе високо квалификувани механичари со големо искуство во вршењето на нивната дејност. НАЈК ПРОМ лидер во регионот за земјоделска механизација. Се наоѓаме на транзитниот пат на излезот од с.Дабиле према Ново Село. e-mail:[email protected] www.facebook.com/NAJKPROMDOOEL
Visit our store page
с.Дабиле Струмица Show on the map
072 261 251, 075 468 397, 075 468 450
http://www.najkprom.com.mk/
Najk Prom DOOEL
Longjia Formula 125cc 4T 1 500 ЕУР
PLUG LEMKEN 2 BRAZDEN OBRAKAC 1 400 ЕУР
TRAKTORSKI FREZI FPM Srbija SEZONSKI POPUST -
Traktorski kardani na golemo i malo NAJK PROM -
To the top