Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO MXU 50 2T CETIRICKL ATV

2 490 EUR

Company advertisement For sale by: NOV MODEL DOO 26 May 10:23 Log into the company to make changes
NOV MODEL DOO
KYMCO - XCITING 400i ABS EURO 4 5 790 ЕУР
KYMCO VISAR 50 4T 1 190 ЕУР
KYMCO - DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 390 ЕУР
LINHAI M550L 4x4 5 790 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Kumanovo
Manufacturer
Kymco
Model
MXU
Поминати 0 км : (нов од салон)

Технички податоци
▪ мотор: ...................................... 49.5 ccm/2-тактен
▪ макс.сила: ............................... 3300 kw/rpm
▪ ладење: ................................... воздушно
▪ стартување: ............................ алансер/курбла
▪ тежина: .................................... 150 kg
▪ резервоар: .............................. 8.1 l
▪ предна кочница: ..................... диск 200 mm/ ▪ задна кочница: гуртни 110 mm
▪ гуми : ....................................... 22x7-10 ▪ 22x10-10

Стандардна опрема:
▪ држач за преден куфер
▪ држач за заден куфер
▪ автоматски менувач со опција за рикверц
▪ прегледна дигитална командна табла со повеќе индикатори
▪ комфорно дизанирано седиште за двајца
▪ копче за аблендирање
▪ копче за 4-ри паркирни жмигавци
▪ двојни фарови со широко осветлување
▪ предни гуртни 110 mm
▪ заден диск 200 mm
▪ комфорни газишта за возач и совозач
▪ странични држачи за раце совозач
▪ заден спортски амортизер со 5 степени на подесување
▪ дополнително стартување со курбла
▪ рачна кочница
▪ OFF ROAD гуми со крампони
▪ спортска усисна мрежа на предниот дел
▪ спортско дизајнирани ретровизори
▪ 10 инчни предни и задни бандажи
▪ металик боја
▪ високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:
▪ www.kymco.com
▪ www.kymco.com.mk
▪ www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:
НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
KYMCO SKUTERI , SERVIS , DELOVI , OPREMA
Visit our store page
ul.534 br.33 - Kumanovo Show on the map
071 234 633
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO
KYMCO AGILITY RS 50 2T 1 590 ЕУР
KYMCO  SUPER 8 50 MMC 2T 1 890 ЕУР
KYMCO - MXU 250 R ATV CETIRICIKL 4 590 ЕУР
KYMCO  CETIRICKL ATV MXU 50 2T 2 490 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information