Published: Aug 05 2021 08:03

Се продава Aprilia SR50 2017

EUR

Published: Aug 05 08:03
Views: 2
Се продава Aprilia SR50 2017 година со поминати само 7700 километри.Моторот е максимално зачуван и комплетно функционален.Гаражиран и редовно сервисиран(сега сервисиран масло,свеќица).Моторот можи да се види и да се проба во секое време.Со моторот давам гратис кацига и прекривка за мото,исто така и ново масло.Моторот се си има на него фабричко,нема никакви надоградби освен странична ногарка.За подетални информации или слики ЈАВИ се: 075 - 603 - 098 / Никола
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information