Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Karburator mehanicki za skuter 125-150-200cc sajla

2 400 MKD

Company advertisement For sale by: MOTOPARTS Veles 09 Feb 15:27 Log into the company to make changes
Leaflet
MOTOPARTS Veles
YAMAHA XT600 Bendeks Starter Clutch One way 3TB 15 300 МКД
KAWASAKI ZX10R -11 -15 retrovizori par Back 10 500 МКД
KAWASAKI Z750 ER6-N SUZUKI GSR600 APRILIA Shiver 1 600 МКД
Far komplet YAMAHA YBR 125 headlight 2 950 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Equipment
Spare Parts
Karburator mehanicki za skuteri 125-150-200cc komplet so dolgi sajli za gas i sauh so mehanizam za vlecenje
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VI BER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
[email protected]
www.motoparts .com.mk
MOTOPARTS Veles
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар. Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 13.000 артикли. Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет. Со продажба на делови за мотори сериозно работиме од 1995 година.
Visit our store page
Show on the map
043 522757
http://www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
043522757 - 070216258
Leaflet
MOTOPARTS Veles
KAWASAKI KX-F 450 / KLX 450R klip prox 01.4406 11 700 МКД
PROX Motocross Racing Parts HONDA KAWASAKI SUZUKI -
Clutch cable Yamaha YZF R1 -03 SAJLA KUMPLUG 1 100 МКД
KAWASAKI KLR650 100.5mm PROX Piston Kit 01.4687.0 11 950 МКД
To the top