Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

DOWNTOWN 350i ABS EURO 4

5 790 EUR

12,390 MKD / monthly

pay with Iute Credit

Company advertisement For sale by: NOV MODEL DOO 02 Jun 19:22 Log into the company to make changes
Iute

Buy this vehicle 12,390 MKD / monthly

Leaflet
NOV MODEL DOO
KYMCO AGILITY 16+ 125 2 190 ЕУР
KYMCO  CETIRICKL ATV MXU 50 2T 2 490 ЕУР
KYMCO MXU 50 2T CETIRICKL ATV 2 490 ЕУР
KYMCO - SUPER 8 50 MMC 2T 1 840 ЕУР
From
Store
Year
2016
Location
Kumanovo
Manufacturer
Kymco
Model
Downtown
Технички податоци:

▪ мотор: _ _ _ _ _ _ _ _ _ 321 ccm/4-тактен OHC 4V
▪ макс.сила: _ _ _ _ _ _ 22/8500 kw/rpm
▪ ладење: _ _ _ _ _ _ _ _ водено
▪ стартување: _ _ _ _ _ _ алансер
▪ тежина: _ _ _ _ _ _ _ _ _ 12.5 l
▪ предна кочница: _ _ _ _ диск ф 260 mm
▪ задна кочница : _ _ _ _ _ диск ф 240 mm
▪ предна : _ _ _ _ _ _ _ _ _ 120/70-14
▪ задна гума: _ _ _ _ _ _ _ 150/70-13

Стандардна опрема:

▪ држачи за две кациги сместени во предниот дел под седиштето
▪ држач за куфер
▪ странични држачи за раце за совозач
▪ држач за кеси испод рачки за управување
▪ аеродинамичен визир за заштита од ветер
▪ спортско тапацирано седиште со наслон за возач
▪ LED технологија (диоди) на позиција
▪ 12V полнач за мобилен телефон
▪ спортско дизајнирани ретровизори со голема прегледност
▪ двојно заклучување на седиште со дојава на командна табла
▪ простор под седиште за сместување на две интегрални кациги
▪ копче за аблендирање
▪ копче за 4-ри паркирни жмигавци
▪ командна табла во спорт изведба со вграден компјутер
▪ моќен и штедлив 4 – ри вентилски мотор со директно (injection) вбризгување
▪ преден спортски диск од ф 260 mm
▪ заден спортски диск од ф 240 mm
▪ фиока за документи испод рачки за управување
▪ мултифункционален клуч со двојна заштита на брава од кражба
▪ четири степени на подесување на предни и задни кочници
▪ светло за осветлување на багажникот во LED технологија (диоди)
▪ вграден амортизер за автоматско подигање на седиштето
▪ странични пространи газишта за нозе за совозач
▪ штендер со вграден сензор за автоматско гасење на моторот
▪ двојни задни амортизери со 5 степени на подесување
▪ преден 14 инчен и заден 13 инчен алуминиумски бандаж
▪ металик боја
▪ високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:
▪www.kymco.com.mk
▪www.kymco.com
▪www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:
НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO
NOV MODEL DOO
KYMCO SALON - KUMANOVO
ul.534 br.33 - Kumanovo
071 234 633
[email protected]
Leaflet
NOV MODEL DOO
KYMCO AGILITY 16+ 125 2 190 ЕУР
KYMCO MXU 50 2T CETIRICKL ATV 2 490 ЕУР
LINHAI YAMAHA  M150 2x4 2 590 ЕУР
KYMCO  ELEKTRONIKA 30410-LBD6-E00 -
To the top