Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

LINHAI YAMAHA M550L 4x4

5 790 EUR

Company advertisement For sale by: NOV MODEL DOO 13 Dec 23:28 Log into the company to make changes
Leaflet
NOV MODEL DOO
KYMCO MXU 50 2T CETIRICKL ATV 2 490 ЕУР
KYMCO  ELEKTRONIKA 30410-LBD6-E00 -
KYMCO - MXU 250 R ATV CETIRICIKL 4 590 ЕУР
KYMCO VISAR 125i CBS 2 790 ЕУР
From
Store
Year
Location
Kumanovo
Manufacturer
Linhai
Нов од салон: (0 км)

Технички податоци:
▪ зафатнина: ............... 493 cm3/4-тактен
▪ макс.сила: ................ 24/6500 kw/rpm
▪ ладење: ..................... водено
▪ стартување: .............. aлансер
▪ тежина: ...................... 365 kg
▪ резервоар: ................ 14.5 l
▪ кочници: .................... диск 260 mm / диск 220 mm
▪ гуми: ........................... 25×8-12 / 25×10-12

Стандардна опрема:
▪ независна суспензија на секое тркало
▪ држач за преден куфер во мат боја
▪ посебно газиште за совозач
▪ зголемен простор под седиште за ситници
▪ LED командна табла
▪ комфорно седиште во два дела
▪ штитници за раце за возач
▪ 12V полнач за мобилен телефон и за други уреди
▪ копче за аблендирање
▪ преден диск со големина од 260 mm
▪ заден диск со големина од 220 mm
▪ 5-ти диск сместен на кардан
▪ метални назабени држачи за нозе против лизгање
▪ кожен наслон за совозач
▪ странични држачи за раце за совозач
▪ двојни задни амортизери со поседување
▪ предна макара
▪ спортско дизајнирани ретровизори
▪ спортски усисни мрежи распоредени на предниот дел
▪ LED диоди на позиција
▪ 12" алуминиумски бандажи
▪ LED жмигавци
▪ далински управувач на макара
▪ 4×4 опција за возење
▪ команда на десна рака за независна суспензија
▪ кука како стандардна опрема
▪ високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: CHINA

Повеќе информации за моделот на:
▪ www.atv-linhai.com
▪ Instagram: motors_lm
▪ Facebook: L&M Motors

Овластен увозник и сервисер:
НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail: [email protected]
NOV MODEL DOO
KYMCO SKUTERI , SERVIS , DELOVI , OPREMA
Visit our store page
ul.534 br.33 - Kumanovo Show on the map
071 234 633
NOV MODEL DOO
071 234 633
Leaflet
NOV MODEL DOO
LINHAI YAMAHA  M150 2x4 2 590 ЕУР
KYMCO - SUPER 8 50 MMC 2T 1 840 ЕУР
DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 790 ЕУР
KYMCO  AGILITY 50 F 4T 1 390 ЕУР
To the top