Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Hamachi XY150 Chopper

700 EUR

For sale by: Angel 08 Aug 00:01 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Year
Motorcycles
Chopper/Custom
Model
Hamachi
Моторот е во одлична состојба , има поминато 2290 км , гаражиран цело време , со него следува куферот , и фабричкиот потпирач. Не регистриран .
Можна и замена за 250cc Супер мото , или спорт ,
со моја доплата . Цената не е фиксна .
To the top