Published: Sep 08 2018 11:33

Kawasaki 125 2T

EUR

Published: Sep 08 11:33
Views: 168
Моторор е комплетно ремонтиран во машината му е се променето до последен дел,нова боја на рамот и пластиките,репарирана виљушка напред и нова шпирала на заден армортизер,нов волан со нови рачки,променето уље во мењач и нов антифриз во ладникот,80% гуми
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information