Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO - DOWNTOWN 350i ABS EURO 4

5 390 EUR

Company advertisement For sale by: NOV MODEL DOO 28 Jan 10:32 Log into the company to make changes
Iute

Buy this vehicle 11,530 MKD / monthly

NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO
KYMCO - FILTER ZA VOZDUH (1723C-LBD6-E00) -
KYMCO - MXU 300 R - ATV CETVOROCIKL 4 990 ЕУР
KYMCO  ELEKTRONIKA 30410-LBD6-E00 -
KYMCO AGILITY 16+ 50 2T 1 990 ЕУР
From
Store
Year
Location
Kumanovo
Motorcycles
Scooter
Manufacturer
Kymco
Нов од салон ( 0 км)

Технички податоци:
• мотор: ------------------------------------- 321 ccm / 4-тактен OHC 4V
• макс.сила: -------------------------------- 22/8500 kw/rpm
• ладење: ----------------------------------- водено
• стартување: ------------------------------ алансер
• тежина: ----------------------------------- 179 kg
• резервоар: -------------------------------- 12.5 l
• предна/задна кочница: ----------------- диск ф 260 mm / диск ф 240 mm
• предна/задна гума: --------------------- 120/70-14 • 150/70-13

Стандардна опрема:

• држачи за две кациги сместени во предниот дел под седиштето
• држач за куфер
• странични држачи за раце за совозач
• држач за кеси испод рачки за управување
• аеродинамичен визир за заштита од ветер
• спортско тапацирано седиште со наслон за возач
• LED технологија (диоди) на позиција
• 12V полнач за мобилен телефон
• спортско дизајнирани ретровизори со голема прегледност
• двојно заклучување на седиште со дојава на командна табла
• простор под седиште за сместување на две интегрални кациги
• копче за аблендирање
• копче за 4-ри паркирни жмигавци
• командна табла во спорт изведба со вграден компјутер
• моќен и штедлив 4 – ри вентилски мотор со директно (injection) вбризгување
• преден спортски диск од ф 260 mm
• заден спортски диск од ф 240 mm
• фиока за документи испод рачки за управување
• мултифункционален клуч со двојна заштита на брава од кражба
• четири степени на подесување на предни и задни кочници
• светло за осветлување на багажникот во LED технологија (диоди)
• вграден амортизер за автоматско подигање на седиштето
• странични пространи газишта за нозе за совозач
• штендер со вграден сензор за автоматско гасење на моторот
• двојни задни амортизери со 5 степени на подесување
• преден 14 инчен и заден 13 инчен алуминиумски бандаж
• металик боја
• високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:

• www.kymco.com.mk • www.kymco.com • www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:

НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
KYMCO SALON - KUMANOVO
ul.534 br.33 - Kumanovo
071 234 633
[email protected]
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO
KYMCO  ELEKTRONIKA 30410-LBD6-E00 -
DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 790 ЕУР
KYMCO  SUPER 8 50 MMC 2T 1 840 ЕУР
KYMCO DOWNTOWN 350i ABS 4 990 ЕУР
To the top