Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO DOWNTOWN 350i ABS

4 990 EUR

Company advertisement For sale by: NOV MODEL DOO 13 Jun 09:16 Log into the company to make changes
NOV MODEL DOO
KYMCO  SUPER 8 50 MMC 2T 1 840 ЕУР
KYMCO VISAR 50 4T 1 190 ЕУР
KYMCO  ELEKTRONIKA 30410-LBD6-E00 0 МКД
KYMCO - AGILITY F 50 4T 1 390 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Year
Location
Kumanovo
Motorcycles
Scooter
Manufacturer
Kymco
Опис:
Поминати 1.000 км: (половен)

Технички податоци:
• мотор: ------------------------------------- 321 ccm / 4-тактен OHC 4V
• макс.сила: -------------------------------- 22/8500 kw/rpm
• ладење: ----------------------------------- водено
• стартување: ------------------------------ алансер
• тежина: ----------------------------------- 179 kg
• резервоар: -------------------------------- 12.5 l
• предна/задна кочница: ----------------- диск ф 260 mm / диск ф 240 mm
• предна/задна гума: --------------------- 120/70-14 • 150/70-13

Стандардна опрема:

• држачи за две кациги сместени во предниот дел под седиштето
• држач за куфер
• странични држачи за раце за совозач
• држач за кеси испод рачки за управување
• аеродинамичен визир за заштита од ветер
• спортско тапацирано седиште со наслон за возач
• LED технологија (диоди) на позиција
• 12V полнач за мобилен телефон
• спортско дизајнирани ретровизори со голема прегледност
• двојно заклучување на седиште со дојава на командна табла
• простор под седиште за сместување на две интегрални кациги
• копче за аблендирање
• копче за 4-ри паркирни жмигавци
• командна табла во спорт изведба со вграден компјутер
• моќен и штедлив 4 – ри вентилски мотор со директно (injection) вбризгување
• преден спортски диск од ф 260 mm
• заден спортски диск од ф 240 mm
• фиока за документи испод рачки за управување
• мултифункционален клуч со двојна заштита на брава од кражба
• четири степени на подесување на предни и задни кочници
• светло за осветлување на багажникот во LED технологија (диоди)
• вграден амортизер за автоматско подигање на седиштето
• странични пространи газишта за нозе за совозач
• штендер со вграден сензор за автоматско гасење на моторот
• двојни задни амортизери со 5 степени на подесување
• преден 14 инчен и заден 13 инчен алуминиумски бандаж
• металик боја
• високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:

• www.kymco.com.mk • www.kymco.com • www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:

НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
KYMCO SKUTERI , SERVIS , DELOVI , OPREMA
Visit our store page
ul.534 br.33 - Kumanovo Show on the map
071 234 633
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO
KYMCO VISAR 50 4T 1 190 ЕУР
DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 790 ЕУР
Otkupuvame osteteni havarisani KYMCO skuteri 0 МКД
KYMCO AGILITY 16+ 125 2 190 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information