Македонски | Shqip | English |

Polo 1.9 2000 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera.

Vehicles , 7
16 Jan 14:29 , ,

AUTO PJESË AUDI VW SKODA SEAT

Year: 2015
Mileage: 10 000 - 14 999
19 Sep 11:43 , ,

VW Passat 1.9 tdi

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Aug 15:03 ,

VW POLO 1.9 SDI -00

1 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Dec 11:36 ,

VW POLO 1.9 SDI

1 750 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Apr 11:45 , ,

VW Polo Classic TDI 1.9 Dizel

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Jan 15:48 ,

VW Polo dizel 1.9 47 kw -96

2 000 EUR

Year: 1996
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top