Македонски | Shqip | English |

Vw navigacija | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera.

Vehicles , 695

Today 13:09 Store ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Comfortline

11 700 EUR

Year: 2016
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 13:03 Store ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Comfortline

11 700 EUR

Year: 2016
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:24 ,

VW Touran 1.9 tdi -06

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 17:26 Store ,

BMW 118D 122ks 6brzini *DYNAMIC* - 2006

4 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 16:07 ,

VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW NAJNOV UVOZ GERMANIJA

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 10:29 ,

VW Passat 2.0 tdi 4Motion Swiss

8 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 10:29 ,

VW Passat Metan CNG Swiss

7 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

23 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 55 000 - 59 999
22 Oct 00:00 , ,

******VW Tuareg 3.0 TDI, 240 KS / 2010 god******

17 499 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
21 Oct 16:26 ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Oct 13:25 , ,

VW PASSAT 2.0 -10

6 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Oct 12:25 Store , ,

VW TIGUAN 2.0 TDI COMFORLINE AVTO MIRO

20 800 EUR

Year: 2018
Mileage: 140 000 - 149 999
18 Oct 13:38 , ,

VW PASSAT 1.6 TDI BlueMotion

13 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 190 000 - 199 999
17 Oct 11:46 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Oct 20:14 Store ,

VW EOS 2.0 TDI 8v CH

7 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Oct 19:44 Store ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
15 Oct 19:03 Store ,

BMW 320D 150KS UNIKAT -05GOD EURO 4

4 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Oct 20:41 ,

Se prodava VW UP 2015 (+4 zimski gumi/bandasi)

6 200 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
14 Oct 19:52 ,

VW Touraeg 3.0 TDI 2010g.

15 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Oct 20:04 , ,

VW Passat 2.0 tdi -08 Sportline

6 600 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Oct 10:47 , ,

VW Passat B6 2.0 -10

7 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top