Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Apartments

Skopje , 22147
Ohrid , 954
Bitola , 704
Tetovo , 546
Kumanovo , 456
Gostivar , 453
Štip , 284
Struga , 212
Strumica , 142
Прикажи ги сите
06 Aug 11:56
Линк
,

Trosoben stan vo Pelagonka 1

47 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 70

Today 10:34 , ,

Stan vo Aerodrom od 90m2 ITNO

81 000 EUR Намалена цена

Number of rooms: 3
Area: 90
Today 09:53 , ,

Stan od 79m2 vo Cair

57 000 EUR

Number of rooms: 3,5
Today 08:42 , ,

Kompletno renoviran stan od 70m2

900 EUR

Number of rooms: 3
Area: 70
Today 08:39 ,

STAN VO GEVGELIJA

60 000 EUR

Number of rooms: 3
Today 06:21 ,

Stan vo Skopje

50 000 EUR

Number of rooms: 3,5
Today 02:53 , ,

Stan vo Topansko Pole

60 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 23:42 , ,

Stan 76m2 vo Aerodrom

67 500 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 22:49 , ,

Stan od 114m2 vo Micurin itno

82 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 110
Yesterday 22:49 , ,

Stan vo Karpos

1 250 EUR

Number of rooms: 4
Yesterday 22:29 , ,

Renoviran stan vo Cair

57 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 22:20 ,

Novi Stanovi

Number of rooms: 4
Yesterday 21:14 ,

Stan od 84m2

89 000 EUR

Number of rooms: 3
To the top