Македонски | Shqip | English |

Novo lisice | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate

Yesterday 21:33 , ,

Se izdava trosoben namesten stan vo Novo Lisice

310 EUR / monthly

Number of rooms: 4
Area: 80
Yesterday 18:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 13:35 , ,

Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice

230 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Yesterday 12:43 , ,

Stan vo Novo Lisice

180 EUR / monthly

Number of rooms: 2
27 Sep 21:17 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo lisice

200 EUR / monthly

Number of rooms: 2
27 Sep 02:11 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

9 000 MKD / monthly

Number of rooms: 2
27 Sep 01:12 , ,

STAN VO NOVO LISICE

58 000 EUR

Number of rooms: 2,5
26 Sep 20:46 , ,

Stan vo Novo Lisice

Number of rooms: 4
26 Sep 15:27 , ,

Nov stan od 60m2 vo Taftalidze 1

Number of rooms: 2
Area: 60
25 Sep 20:08 , ,

Se izdava stan vo Novo Lisice

200 EUR / monthly

Number of rooms: 3
25 Sep 14:48 , ,

Se izdava nov celosno opremen stan vo Novo Lisice

200 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Area: 40
22 Sep 13:18 , ,

Namesten stan vo Novo Lisice 58m2

54 000 EUR

Number of rooms: 2
21 Sep 09:34 , ,

Stan vo Novo Lisice

Number of rooms: 3
Area: 100


To the top